• D-DAC Dca - SM 9/125
  • D-DAC Dca - SM 9/125

Algemene informatie

De Droge Direct Access Cable (D-DAC Dca) is een lichtgewicht metaalvrije 'direct-buried' Access-glasvezelkabel voor universele toepassingen. De D-DAC Dca is robuust, langswaterdicht en voorzien van een moeilijk brandbare, halogeenvrije mantel. De kabel heeft een flexibele, makkelijk stripbare mantel en kleine diameter, waardoor uitermate geschikt voor indoor routering. De glasvezels zijn voorzien van een droge secundaire coating, waardoor gemakkelijk en snel te strippen. Deze kabel is geschikt voor installatie buiten (direct in de grond, bovengronds over gevels) en binnen (over horizontale en verticale gootsystemen), voor directe huisaansluitingen. Vooral vanwege het volledig droge ontwerp (geen gel), kan de kabel uitstekend toegepast worden als riser-kabel. De kabel is bedoeld voor bekabeling van woningen in hoogbouw, vanaf het laatste ondergrondse distributiepunt, zonder las-overgangspunten, rechtstreeks naar de woningen. Dit product biedt een perfecte, snelle en kostenbesparende oplossing voor ‘Fibre To The Home’ verbindingen van woningen in hoogbouw.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type D-DAC Dca
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Mantelkleur Zwart
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Kabel metaalvrij Ja
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal LSZH
Mantelkleur Zwart
Toepassing Binnen/buiten
Eurobrandklasse volgens EN 13501-6 Dca
Euroklasse rookontwikkeling volgens EN 13501-6 s1
Euroklasse brandende vallende druppels/deeltjes volgens EN 13501-6 d2
Euroklasse corrosiviteit/zuurgraad volgens EN 13501-6 a1
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -10 / 50 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
Max. demping verhoging tijdens Ta2 - Tb2 0.15 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Max. demping @ 1310 nm 0.38 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.25 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.30 dB/km
Halogeenvrij IEC 60754-1&2 / EN 50267-2-1&2
Vlamdovend IEC 60332-1-2 / EN 50265-2-1
Niet brandverspreidend IEC 60332-3-25 / EN 50266-2-5 (Cat.D)

 

5 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
75469 2x SM G.657.A1 5.9   60 45 1000 300
75471 4x SM G.657.A1 5.9   60 45 1000 300
75472 6x SM G.657.A1 5.9   60 45 1000 300
75473 8x SM G.657.A1 5.9   60 45 1000 300
75474 12x SM G.657.A1 5.9   60 45 1000 300
 

Product details

Productnaam: D-DAC Dca - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Universeelkabels >  Universeelkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies