• LTC-S RP Eca - SM 9/125
  • LTC-S RP Eca - SM 9/125

Algemene informatie

De Loose Tube Cable Slim Rodent-Protected Low Smoke Zero Halogen (LTC-S RP Eca) is een metaalvrije, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel, voorzien van knaagdierbescherming onder de moeilijk brandbare, halogeenvrije buitenmantel, geschikt voor universele toepassingen binnen en buiten. Door zijn slanke ontwerp (kleine diameter en licht in gewicht) is deze kabel uitermate geschikt voor installatie in kabelbeschermbuizen met beperkte ruimte. Deze kabel is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen en in kabelgoten.

Technische gegevens

Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC-S RP Eca
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Toepassing Binnen/buiten
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Mantelkleur Zwart
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal LSZH
Mantelkleur Zwart
Toepassing Binnen/buiten
Inblaasbaar Ja
Eurobrandklasse volgens EN 13501-6 Eca
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
Max. demping verhoging tijdens Ta2 - Tb2 0.15 dB
UV-bescherming ISO 4892/2
Max. demping @ 1310 nm 0.35 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.22 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.25 dB/km
Vlamdovend IEC 60332-1-2 / EN 50265-2-1

 

 

25 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
77809 4x SM G.657.A1 (2x2) 8.0   120 160 1400 200
77810 6x SM G.657.A1 (3x2) 8.0   120 160 1400 200
77811 8x SM G.657.A1 (4x2) 8.0   120 160 1400 200
77812 12x SM G.657.A1 (6x2) 8.0   120 160 1400 200
77813 12x SM G.657.A1 (3x4) 8.0   120 160 1400 200
77814 12x SM G.657.A1 (2x6) 8.0   120 160 1400 200
77815 12x SM G.657.A1 (1x12) 9.3   140 185 3400 1450
77816 16x SM G.657.A1 (4x4) 8.0   120 160 1400 200
77817 24x SM G.657.A1 (6x4) 8.0   120 160 1400 200
77818 24x SM G.657.A1 (4x6) 8.0   120 160 1400 200
77819 24x SM G.657.A1 (2x12) 9.3   140 185 3400 1450
77820 36x SM G.657.A1 (6x6) 8.0   120 160 1400 200
77821 36x SM G.657.A1 (3x12) 9.3   140 185 3400 1450
77822 48x SM G.657.A1 (8x6) 9.5   140 190 3500 1400
77823 48x SM G.657.A1 (6x8) 9.3   140 185 3400 1450
77824 48x SM G.657.A1 (4x12) 9.3   140 185 3400 1450
77825 60x SM G.657.A1 (5x12) 9.3   140 185 3400 1450
77826 72x SM G.657.A1 (6x12) 9.3   140 185 3400 1450
77850 96x SM G.657.A1 (8x12) 10.7   160 215 4000 1500
77827 120x SM G.657.A1 (10x12) 12.1   185 245 6000 3000
77828 144x SM G.657.A1 (12x12) 13.2   200 265 6000 3000
77829 144x SM G.657.A1 (6x24) 11.7   175 235 3900 1900
77830 192x SM G.657.A1 (8x24) 13.6   205 270 6000 3000
77831 216x SM G.657.A1 (9x24) 14.3   205 275 6000 3500
77855 288x SM G.657.A1 (12x24) 16.9   250 330 5500 2700

Product details

Productnaam: LTC-S RP Eca - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Universeelkabels >  Universeelkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies