• CTC Eca - SM 9/125
  • CTC Eca - SM 9/125

Algemene informatie

De Central Tube Cable Low Smoke Zero Halogen (CTC Eca) is een lichtgewicht metaalvrije glasvezelkabel met een moeilijk brandbare halogeenvrije buitenmantel, waarvan alle vezels in één buisje zijn aangebracht. Deze kabel is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen en in kabelgoten.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type CTC Eca
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal LSZH
Mantelkleur Zwart
Toepassing Binnen/buiten
Inblaasbaar Ja
Eurobrandklasse volgens EN 13501-6 Eca
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Dwarswaterdicht Nee
Installatie temperatuur -15 / 50 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -40 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
UV-bestendig Ja
Max. demping @ 1310 nm 0.36 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.21 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.24 dB/km
Vlamdovend IEC 60332-1-2 / EN 50265-2-1

 

5 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
75050 4x SM G.657.A1 7   105 140 1600 500
75063 6x SM G.657.A1 7   105 140 1600 500
75051 8x SM G.657.A1 7   105 140 1600 500
75052 12x SM G.657.A1 7   105 140 1600 500
75053 24x SM G.657.A1 7.6   115 150 1600 500

 

 

 

Product details

Productnaam: CTC Eca - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Universeelkabels >  Universeelkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies