• MADC Eca
  • MADC Eca

Algemene informatie

De Mini Aerial Drop Cable (MADC Dca) is een metaalvrije zelfdragende universele hangkabel, in compact ontwerp, met buigingsongevoelige G.657.A2 vezels, met zwelbare aramidegarens onder de moeilijk brandbare, halogeenvrije buitenmantel. Deze FttX-kabel is bedoeld als bovengrondse binnen/buiten huisaansluitkabel, voor installatie over korte overspanningen.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type MADC Eca
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A2
Kabel metaalvrij Ja
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal LSZH
Mantelkleur Zwart
Toepassing Binnen/buiten
Inblaasbaar Nee
Eurobrandklasse volgens EN 13501-6 Eca
Normering EN IEC 60794-3
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -10 / 50 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 60 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -10 / 50 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -25 / 60 °C
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Max. demping @ 1310 nm 0.4 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.3 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.3 dB/km
Halogeenvrij IEC 60754-1&2 / EN 50267-2-1&2
Brandvertraging Vlgs. IEC 60332-1-2
Vlamdovend IEC 60332-1-2 / EN 50265-2-1

 

 

5 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
79864 1x SM G.657.A2 3.5   25 25 750 250
79865 2x SM G.657.A2 3.5   25 25 750 250
79922 4x SM G.657.A2 3.5   25 25 750 250
79927 8x SM G.657.A2 3.8   25 25 750 250
79928 12x SM G.657.A2 3.8   25 25 750 250

 

 

Product details

Productnaam: MADC Eca

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Universeelkabels >  Universeelkabels - bovengronds

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies