• LTC TP
  • LTC TP

Algemene informatie

De Loose Tube Cable met Turning Points (LTC TP, omkeerpuntkabel) is een metaalvrije, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel voor buitentoepassingen.
Met haar detecteerbare omkeerpunten (TP) is deze kabel bijzonder geschikt voor flexibel gebruik van aftakmoffen in FTTX netwerken. Hierbij is, voor het maken van lassen, geen extra kabel overlengte nodig.
Deze kabel is geschikt voor installatie (inblazen of intrekken) in kabelbeschermbuizen en op kabelgoten.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC TP
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Nee
Stripmethode 2 scheurdraden
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal PE (polyetheen)
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Inblaasbaar Ja
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
Max. demping verhoging tijdens Ta2 - Tb2 0.15 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Max. demping @ 1310 nm 0.35 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.22 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.25 dB/km

 

 

12 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
76401 24x SM G.657.A1 (2x12) 11.0   165 220 2400 1200
76402 48x SM G.657.A1 (4x12) 11.0   165 220 2400 1200
76393 72x SM G.657.A1 (6x12) 11.0   165 220 2400 1200
76392 96x SM G.657.A1 (8x12) 12.5   190 250 3000 1500
76413 144x SM G.657.A1 (12x12) 16.0   240 320 3500 2000
76391 144x SM G.657.A1 (6x24) 13.0   195 260 3200 1700
76414 192x SM G.657.A1 ((5+11)x12) 15.3   230 305 1900 1500
76390 192x SM G.657.A1 (8x24) 15.0   225 300 3700 2100
76394 288x SM G.657.A1 (12x24) 19.6   290 390 4700 3700
76403 384x SM G.657.A1 ((5+11)x24) 18.6   280 370 2000 1500
76389 432x SM G.657.A1 ((6+12)x24) 19.5   290 390 3000 2000
76404 864x SM G.657.A1 ((6+12+18)x24) 26.4   390 520 3500 2000

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies