• LTC CS - SM 9/125
  • LTC CS - SM 9/125

Algemene informatie

De Loose Tube Cable Corrugated Steel (LTC CS) is een robuuste, gearmeerde, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel voor outdoor toepassingen, voorzien van een gegolfde stalen band onder de buitenmantel.Deze kabel is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen, in kabelgoten en direct in de grond.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC CS
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Toepassing Buiten
Mantelkleur Zwart
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Nee
Stripmethode 2 scheurdraden
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal HDPE
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Inblaasbaar Ja
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -45 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -45 / 70 °C
Max. demping verhoging tijdens Ta2 - Tb2 0.15 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Knaagdierbestendig Ja
Max. demping @ 1310 nm 0.35 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.22 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.25 dB/km

 

7 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
78198 12x SM G.657.A1 (2x6) 11.5   170 230 2000 1800
78131 24x SM G.657.A1 (2x12) 12.6   190 250 2700 1800
78132 48x SM G.657.A1 (4x12) 12.5   190 250 2700 1800
78135 72x SM G.657.A1 (6x12) 12.5   190 250 2700 1800
78133 96x SM G.657.A1 (8x12) 14.4   215 290 3000 2000
78139 144x SM G.657.A1 (12x12) 17.6   265 350 3400 2800
78194 288x SM G.657.A1 ((9+15)x12) 18.5   280 370 3000 2000

 

 

 

Product details

Productnaam: LTC CS - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalhoudend - gearmeerd

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies