• CTC CS - SM 9/125
  • CTC CS - SM 9/125

Algemene informatie

De Central Tube Cable Corrugated Steel (CTC CS) is een glasvezelkabel waarvan alle vezels in één buisje zijn aangebracht (langswaterdichte kabelziel). De kabel biedt uitstekende bescherming tegen knaagdieren door toepassing van gecorrugeerd staalband en is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen, in kabelgoten en direct in de grond.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type CTC CS
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Mantelkleur Zwart
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Nee
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal PE (polyetheen)
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Product afhankelijk
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Dwarswaterdicht Ja
Installatie temperatuur -15 / 60 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -40 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Knaagdierbestendig Ja
Max. demping @ 1310 nm 0.38 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.25 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.28 dB/km

 

10 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
75205 4x SM G.657.A1 8.2   120 160 2000 600
75212 6x SM G.657.A1 8.2   120 160 2000 600
75213 8x SM G.657.A1 8.2   120 160 2000 600
75214 12x SM G.657.A1 8.2   120 160 2000 600
75215 24x SM G.657.A1 8.7   140 190 2000 600
75101 4x SM G.657.A1 12.1   180 240 1600 500
75102 6x SM G.657.A1 12.1   180 240 1600 500
75103 8x SM G.657.A1 12.1   180 240 1600 500
75104 12x SM G.657.A1 12.1   180 240 1600 500
75105 24x SM G.657.A1 12.7   190 255 1600 500

 

 

 

Product details

Productnaam: CTC CS - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalhoudend - gearmeerd

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies