• LTC Poly-Amide - SM 9/125
  • LTC Poly-Amide - SM 9/125

Algemene informatie

De Loose Tube Cable Polyamide (LTC PA) is een robuuste metaalvrije, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel voor outdoor toepassingen, voorzien van een extra PA buitenmantel (termietenbescherming). Deze kabel is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen, in kabelgoten en direct in de grond.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC PA
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal PE / Polyamide
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Inblaasbaar Ja
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
Max. demping verhoging tijdens Ta2 - Tb2 0.15 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Termietenbeschermd Ja
Max. demping @ 1310 nm 0.35 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.22 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.25 dB/km

 

 

7 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
77533 12x SM G.657.A1 (6x2) 11.4   170 230 2500 1500
77535 24x SM G.657.A1 (6x4) 11.4   170 230 2500 1500
77537 36x SM G.657.A1 (6x6) 11.4   120 230 2500 1500
77541 48x SM G.657.A1 (4x12) 11.5   175 230 1900 900
77543 72x SM G.657.A1 (6x12) 12.3   185 245 2500 1500
77545 96x SM G.657.A1 (8x12) 14   210 280 3000 2000
77549 144x SM G.657.A1 (12x12) 17.3   260 345 3000 2000

Product details

Productnaam: LTC Poly-Amide - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies