• LTC Rodent Protected - SM 9/125
  • LTC Rodent Protected - SM 9/125

Algemene informatie

De Loose Tube Cable Rodent-Protected (LTC RP) is een robuuste metaalvrije, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel  voor outdoor toepassingen, voorzien van knaagdierbescherming onder de buitenmantel. Deze kabel is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen en in kabelgoten.

 

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC RP
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Toepassing Buiten
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Mantelkleur Zwart
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal HDPE
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Inblaasbaar Ja
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
Max. demping verhoging tijdens Ta2 - Tb2 0.15 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Max. demping @ 1310 nm 0.35 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.22 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.25 dB/km
 

 

 


24 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
74549 6x SM G.657.A1 (3x2) 10.5   160 215 4000 2000
74550 8x SM G.657.A1 (4x2) 10.5   160 215 4000 2000
74551 12x SM G.657.A1 (6x2) 10.5   160 215 4000 2000
74553 12x SM G.657.A1 (3x4) 10.5   160 210 4000 2000
74552 12x SM G.657.A1 (2x6) 10.5   160 210 4000 2000
74554 24x SM G.657.A1 (6x4) 10.5   160 215 4500 4000
74555 24x SM G.657.A1 (4x6) 10.5   160 210 4000 2000
74557 36x SM G.657.A1 (6x6) 10.5   160 210 4000 2000
74559 48x SM G.657.A1 (8x6) 11.8   170 230 4000 2000
74560 48x SM G.657.A1 (6x8) 11.4   170 230 4900 4300
74562 60x SM G.657.A1 (5x12) 11.4   160 215 4400 3300
74563 72x SM G.657.A1 (6x12) 11.3   170 230 4400 3300
74565 96x SM G.657.A1 (8x12) 13   195 260 5000 3600
74567 120x SM G.657.A1 (10x12) 14.5   220 300 5200 4300
74569 144x SM G.657.A1 (12x12) 16.2   245 330 5500 3000
74570 192x SM G.657.A1 ((5+11)x12) 15.8   240 320 3500 2500
74572 288x SM G.657.A1 ((9+15)x12) 19   285 380 5000 3000
74573 384x SM G.657.A1 ((5+11)x24) 18.9   280 380 5000 2500
74574 432x SM G.657.A1 ((6+12)x24) 19.8   300 400 6250 4500
74575 576x SM G.657.A1 ((9+15)x24) 23.1   345 465 5000 3000
74576 624x SM G.657.A1 ((10+16)x24) 24.4   360 480 5000 3000
74579 768x SM G.657.A1 ((5+11+16)x24) 25   380 510 5000 2500
74580 864x SM G.657.A1 ((6+12+18)x24) 27.0   400 530 7500 6000
74581 912x SM G.657.A1 ((7+13+18)x24) 27.5   415 550 5000 3000

 

 

Product details

Productnaam: LTC Rodent Protected - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies