• LTC - SM 9/125
  • LTC - SM 9/125

Algemene informatie

De Loose Tube Cable (LTC) is een robuuste metaalvrije, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel voor outdoor toepassingen. Deze kabel is geschikt voor toepassing in kabelbeschermbuizen en kabelgoten.

 

Technische gegevens

Specificaties  
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Toepassing Buiten
Mantelkleur Zwart
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal PE (polyetheen)
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Inblaasbaar Ja
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
Max. demping verhoging tijdens Ta2 - Tb2 0.15 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Max. demping @ 1310 nm 0.35 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.22 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.25 dB/km

 

23 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
74500 4x SM G.657.A1 (2x2) 10   150 200 2000 1500
74501 6x SM G.657.A1 (3x2) 10   150 200 2000 1500
74502 8x SM G.657.A1 (4x2) 10   150 200 2000 1500
74503 12x SM G.657.A1 (6x2) 10   150 200 2000 1500
74147 12x SM G.657.A1 (3x4) 10   150 200 2000 1500
74526 12x SM G.657.A1 (2x6) 10   150 200 2000 1500
74504 24x SM G.657.A1 (6x4) 10   150 200 2000 1500
74148 24x SM G.657.A1 (4x6) 10   150 200 2000 1500
74506 36x SM G.657.A1 (6x6) 10   150 200 2000 1500
74509 48x SM G.657.A1 (8x6) 11.4   170 230 2500 1500
74508 48x SM G.657.A1 (6x8) 10.9   160 220 2500 1500
74512 72x SM G.657.A1 (6x12) 10.9   160 220 2500 2000
74514 96x SM G.657.A1 (8x12) 12.5   190 250 3000 2000
74518 144x SM G.657.A1 (12x12) 15.9   240 320 3500 2000
74519 192x SM G.657.A1 ((5+11)x12) 15.3   230 305 1900 1500
74521 288x SM G.657.A1 ((9+15)x12) 18.5   280 370 3000 2000
74522 384x SM G.657.A1 ((5+11)x24) 18.6   280 370 2000 1500
74523 432x SM G.657.A1 ((6+12)x24) 19.5   290 390 3000 2000
74524 576x SM G.657.A1 ((9+15)x24) 22.8   340 455 3500 2000
74525 624x SM G.657.A1 ((10+16)x24) 24.1   360 480 3500 2000
74048 768x SM G.657.A1 ((5+11+16)x24) 24.7   370 490 2000 1500
74527 864x SM G.657.A1 ((6+12+18)x24) 26.4   390 520 3500 2000
74049 912x SM G.657.A1 ((7+13+18)x24) 27.7   410 540 3000 2000

Product details

Productnaam: LTC - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies