• LTC ADSS-80
  • LTC ADSS-80

Algemene informatie

De Loose Tube Cable All Dielectric Self Supporting (LTC ADSS) is een metaalvrije, samengeslagen droge loose-tube glasvezelhangkabel met aramide garens (extra trekontlasting) onder de buitenmantel. Deze kabel is geschikt voor bovengrondse toepassingen, bijv. tussen hoogspanningsmasten of daar waar ondergrondse installatie onmogelijk is (bijv. bergachtige gebieden). Deze kabel is ontworpen voor spanwijdtes van ca. 80 tot 160 meter, afhankelijk van de installatie- en omgevingscondities, met de voorwaarden van het NESC tabellen als basis. Voor verdere informatie, zie document Sag & Tension Calculations onder eigenschap ‘Specificatie’.

 

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC ADSS-80
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal HDPE
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Normering EN IEC 60794-3-20
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -40 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
Max. demping verhoging tijdens Ta2 - Tb2 0.15 dB
UV-bestendig Ja
Maximaal operationele trekkracht (MOT) Product afhankelijk
Maximaal toelaatbare trekkracht (MAT) Product afhankelijk
Max. demping @ 1310 nm 0.35 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.21 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.23 dB/km

 

13 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
77650 12x SM G.657.A1 (6x2) 10.6   155 210 3400 3400
77649 12x SM G.657.A1 (2x6) 10.8   160 215 4800 4000
77651 24x SM G.657.A1 (6x4) 10.7   160 210 3900 4000
77652 24x SM G.657.A1 (2x12) 11.6   170 230 4800 4200
77664 36x SM G.657.A1 (3x12) 11.6   170 230 4800 4300
74111 48x SM G.657.A1 (6x8) 11.5   170 225 4000 4000
77653 48x SM G.657.A1 (4x12) 11.6   170 230 4900 4300
77654 72x SM G.657.A1 (6x12) 11.6   170 230 5000 4400
77655 96x SM G.657.A1 (8x12) 13.3   195 260 5200 4700
77656 144x SM G.657.A1 (12x12) 16.5   245 330 6500 5800
77657 144x SM G.657.A1 (6x24) 13.5   200 265 5000 4900
77659 192x SM G.657.A1 (8x24) 15.5   230 305 5200 5200
77661 216x SM G.657.A1 (9x24) 16.5   250 330 5400 5400

Product details

Productnaam: LTC ADSS-80

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - bovengronds

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies