• CTC CS LSZH - SM 9/125
  • CTC CS LSZH - SM 9/125

Algemene informatie

De Central Tube Cable Corrugated Steel Low Smoke Zero Halogen (CTC CS LSZH) is een gearmeerde glasvezelkabel met een moeilijk brandbare halogeenvrije buitenmantel, waarvan alle vezels in één buisje zijn aangebracht (langswaterdichte kabelziel). De kabel biedt uitstekende bescherming tegen knaagdieren door toepassing van gecorrugeerd staalband en is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen, in kabelgoten en direct in de grond.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type CTC CS LSZH
Serie Glasvezelkabel Single Mode
Type vezel Singlemode 9/125
Fibre standard ITU-T G.657.A1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Nee
Stripmethode 2 scheurdraden
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal LSZH
Mantelkleur Zwart
Toepassing Binnen/buiten
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Nee
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Dwarswaterdicht Ja
Installatie temperatuur -15 / 50 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -40 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.05 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Knaagdierbestendig Ja
Max. demping @ 1310 nm 0.38 dB/km
Max. demping @ 1550 nm 0.25 dB/km
Max. demping @ 1625 nm 0.28 dB/km
Halogeenvrij IEC 60754-1&2 / EN 50267-2-1&2
Vlamdovend IEC 60332-1-2 / EN 50265-2-1

 

5 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
75157 4x SM G.657.A1 12.5   185 250 3800 1100
75158 6x SM G.657.A1 12.5   185 250 3800 1100
75159 8x SM G.657.A1 12.5   185 250 3800 1100
75160 12x SM G.657.A1 12.5   185 250 3800 1100
75162 24x SM G.657.A1 13.2   195 265 3800 1100

 

Product details

Productnaam: CTC CS LSZH - SM 9/125

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Universeelkabels >  Universeelkabels - ondergronds - metaalhoudend

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies