• LTC LSZH - MM 50/125 OM3
  • LTC LSZH - MM 50/125 OM3

Algemene informatie

TKF, glasvezelkabel LTC LSZH. Robuuste metaalvrije, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel met moeilijk brandbare, halogeenvrije mantel voor universele toepassingen binnen en buiten. Deze kabel is geschikt voor toepassing in kabelbeschermbuizen en kabelgoten.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC LSZH
Serie Glasvezelkabel Multi Mode
Type vezel Multimode 50/125
Fibre standard ISO/IEC 11801- OM3/ IEC 60793-2-10 A1a.2
Mantelkleur Zwart
Type vezel Multimode 50/125
Fibre standard ISO/IEC 11801- OM3/ IEC 60793-2-10 A1a.2
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal LSZH
Mantelkleur Zwart
Toepassing Binnen/buiten
Inblaasbaar Ja
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.3 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
UV-bestendig Ja
Max. demping @ 850 nm 2.5 dB/km
Max. demping @ 1300 nm 0.7 dB/km
Vlamdovend IEC 60332-1-2 / EN 50265-2-1

 

5 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
76128 24x MM 50 OM3 (2x12) 11   165 220 2500 1500
76130 48x MM 50 OM3 (4x12) 11   165 220 2500 1500
76132 72x MM 50 OM3 (6x12) 11   165 220 2500 1500
76133 96x MM 50 OM3 (8x12) 12.7   190 255 3000 2000
76135 144x MM 50 OM3 (12x12) 16.1   240 320 3500 2000

 

 

 

Product details

Productnaam: LTC LSZH - MM 50/125 OM3

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Universeelkabels >  Universeelkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies