• CTC CS - MM 62,5/125 OM1
  • CTC CS - MM 62,5/125 OM1

Algemene informatie

TKF, glasvezelkabel CTC CS. Glasvezelkabel waarvan alle vezels in één buisje zijn aangebracht (langswaterdichte kabelziel). De kabel biedt uitstekende bescherming tegen knaagdieren door toepassing van gecorrugeerd staalband en is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen, in kabelgoten en direct in de grond.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type CTC CS
Serie Glasvezelkabel Multi Mode
Type vezel Multimode 62.5/125
Fibre standard ISO/IEC 11801- OM1/ IEC 60793-2-10 A1b
Mantelkleur Zwart
Type vezel Multimode 62.5/125
Fibre standard ISO/IEC 11801- OM1/ IEC 60793-2-10 A1b
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Nee
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal PE (polyetheen)
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Nee
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Dwarswaterdicht Ja
Installatie temperatuur -15 / 60 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 Product afhankelijk
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.2 dB
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Knaagdierbestendig Ja
Max. demping @ 850 nm 2.9 dB/km
Max. demping @ 1300 nm 0.8 dB/km

 

 

7 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
75142 2x MM 62,5 OM1 12.1   180 240 1600 500
75143 4x MM 62,5 OM1 12.1   180 240 1600 500
75144 6x MM 62,5 OM1 12.1   180 240 1600 500
75145 8x MM 62,5 OM1 12.1   180 240 1600 500
75146 12x MM 62,5 OM1 12.1   180 240 1600 500
75147 16x MM 62,5 OM1 12.7   190 255 1600 500
75148 24x MM 62,5 OM1 12.7   190 255 1600 500

Product details

Productnaam: CTC CS - MM 62,5/125 OM1

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalhoudend - gearmeerd

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies