• LTC Rodent Protected - MM 50/125 OM2
  • LTC Rodent Protected - MM 50/125 OM2

Algemene informatie

TKF, glasvezelkabel LTC RP. Robuuste metaalvrije, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel  voor outdoor toepassingen, voorzien van knaagdierbescherming onder de buitenmantel. Deze kabel is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen en in kabelgoten.

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC RP
Serie Glasvezelkabel Multi Mode
Toepassing Buiten
Type vezel Multimode 50/125
Fibre standard ISO/IEC 11801- OM2/ IEC 60793-2-10 A1a.1
Mantelkleur Zwart
   
Type vezel Multimode 50/125
Fibre standard ISO/IEC 11801- OM2/ IEC 60793-2-10 A1a.1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal HDPE
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Inblaasbaar Ja
Normering EN IEC 60794-3-10
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.3 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
UV-bestendig Ja
UV-bescherming ISO 4892/2
Max. demping @ 850 nm 2.7 dB/km
Max. demping @ 1300 nm 0.8 dB/km

 

 

7 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
74031 12x MM50 OM2 (2x6) 10.4   160 210 4000 2000
76066 24x MM 50 OM2 (2x12) 11.2   160 215 4400 3300
76067 36x MM 50 OM2 (3x12) 11.2   160 215 4400 3300
76068 48x MM 50 OM2 (4x12) 11.2   160 215 4400 3300
76070 72x MM 50 OM2 (6x12) 11.2   160 215 4400 3300
76071 96x MM 50 OM2 (8x12) 13   195 260 5000 3600
76073 144x MM 50 OM2 (12x12) 16.2   245 330 5500 4500

Product details

Productnaam: LTC Rodent Protected - MM 50/125 OM2

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies