• LTC - MM 50/125 OM3
  • LTC - MM 50/125 OM3

Algemene informatie

TKF, glasvezelkabel LTC. Robuuste metaalvrije, samengeslagen loose-tube glasvezelkabel voor outdoor toepassingen. Deze kabel is geschikt voor toepassing in kabelbeschermbuizen en kabelgoten.

Technische gegevens

Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type LTC
Serie Glasvezelkabel Multi Mode
Type vezel Multimode 50/125
Type vezel Multimode 50/125
Fibre standard Product afhankelijk
Type tube Loose tube, gel gevuld
Kabel metaalvrij Ja
Stripmethode 1 scheurdraad
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal PE (polyetheen)
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Inblaasbaar Ja
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Installatie temperatuur -15 / 55 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -30 / 70 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.3 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -40 / 70 °C
UV-bestendig Ja
Max. demping @ 850 nm Product afhankelijk
Max. demping @ 1300 nm Product afhankelijk

 

Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
76016 24x MM 50 OM2 (2x12) 10.9   160 220 2500 2000
76028 24x MM 50 OM3 (2x12) 11.1   150 200 2000 1000
76017 36x MM 50 OM2 (3x12) 10.9   160 220 2500 2000
76018 48x MM 50 OM2 (4x12) 10.9   160 220 2500 2000
76020 72x MM 50 OM2 (6x12) 10.9   160 220 2500 2000
76021 96x MM 50 OM2 (8x12) 12.5   190 250 3000 2000
76023 144x MM 50 OM2 (12x12) 15.9   240 320 3500 2000

 

Product details

Productnaam: LTC - MM 50/125 OM3

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies