• CTC - MM 50-125 OM2
  • CTC - MM 50-125 OM2

Algemene informatie

TKF glasvezelkabel CTC. Lichtgewicht metaalvrije glasvezelkabel waarvan alle vezels in één buisje zijn aangebracht. Deze kabel is geschikt voor gebruik in kabelbeschermbuizen en in kabelgoten.

 


 

Technische gegevens

  Specificaties
Productgroep Glasvezelkabel
Type CTC
Serie Glasvezelkabel Multi Mode
Type vezel Multimode 50/125
Fibre standard ISO/IEC 11801- OM2/ IEC 60793-2-10 A1a.1
Mantelkleur Zwart
Type vezel Multimode 50/125
Fibre standard ISO/IEC 11801- OM2/ IEC 60793-2-10 A1a.1
Type tube Loose tube, gel gevuld
Trekontlasting Ja
Mantelmateriaal PE (polyetheen)
Mantelkleur Zwart
Toepassing Buiten
Inblaasbaar Ja
Testprocedures IEC 60794-1-2
Langswaterdicht Ja
Langswaterdichtheid uitvoeringvorm Super Absorberende Polymeer
Dwarswaterdicht Nee
Installatie temperatuur -15 / 50 °C
Opslag en transport temperatuur -40 / 70 °C
Bedrijfstemperatuurbereik Ta1-Tb1 -10 / 50 °C
Max demping verhoging tijdens Ta1-Tb1 0.3 dB
Bedrijfstemperatuurbereik Ta2-Tb2 -30 / 70 °C
UV-bestendig Ja
Max. demping @ 850 nm 2.7 dB/km
Max. demping @ 1300 nm 0.8 dB/km

 

5 PRODUCTEN
Artikelnr. Omschrijving Buitendiameter circa Netto gewicht (kg/km) Min. buigstraal geïnstalleerd Min. buigstraal tijdens verlegging Trekkracht Kortstondig (Tm) Trekkracht Langdurig (Tl)
75002 4x MM 50 OM2 6.8   100 135 1600 500
75003 6x MM 50 OM2 6.8   100 135 1600 500
75004 8x MM 50 OM2 6.8   100 135 1600 500
75005 12x MM 50 OM2 6.8   100 135 1600 500
75030 24x MM 50 OM2 7.4   110 150 1600 500

Product details

Productnaam: CTC - MM 50-125 OM2

Categorie:
Kabels >  Glasvezelkabels >  Buitenkabels >  Buitenkabels - ondergronds - metaalvrij

Offerte aanvragen

Vraag hier uw offerte aan!
Verklaring over cookies